• Ankara Tesisat & Su Tesisatçısı | Sıhhi Tesisatçı

  Su'dan sebeplerden dolayı Ankara Tesisatçı aranır. Sıhhi Tesisat hizmetleri için 0 530 520 44 30 - 0 312 269 79 57 no.lu hattımızı da acil tesisat arızalarınız için arayabilir,
  Ankara'nın her semtine
  7/24 sıhhi tesisat hizmeti alabilirsiniz.
 • Yeterli düzeyde ısınmayan peteklerin ısınmama sebepleri analiz edilerek, gerekli müdahale yapılmaktadır. Tesisat temizliğinin yanında komple petek temizliği işleri, cihazla yapılmaktadır. Kombinin temizlik esnasında tortulardan zarar görmemesi için "Petek Temizleme Cihazı "r kullanılır. Ankara Petek Temizleme firmaları içinde güçlü referans ve garantili işçilik ile peteklerinizin performansı en üst seviyeye çıkarılır.

  Petek Temizleme Sayfasına Git

 • Musluk, batarya ve çeşme gibi tesisat üstü montaj ekipmanlarının arızalarında, bakımında ve montajında hızlı ve pratik çözümler sunan Ankara Musluk Tamircisi firmasıyız. Mutfak ve banyo muslukları gibi, taharet ve diğer musluk çeşitleri de sızıntı yapabilir. Sebebine bakmaksızın ülke ekonomisine ve ev ekonomisine zararı olduğu düşüncesiyle zaman kaybetmeksizin musluk ve çeşmelerinizin tamirini gerçekleştirmekteyiz. 

  Musluk Tamiri Sayfasına Git

 • Belli olmayan su sızıntıları, evinize maddi hasarlar açılmasına sebeptir. Hatta alt kata akan sular komşunuzla aranızı bile açar. Çoğu tesisatçı bu konuda tecrübesine güvenerek kırıp dökme yöntemi ile kaçağı bulmaya çalışırken, Ankara Su Kaçak Tespiti firmamız, tam tersine elektronik termal kamera ile noktasal tespiti yaparak su kaçağını bulmaktadır. Bu sayede maddi kaybın yanında zaman kaybı da önlenmiş olmaktadır. Cihazlı tesisatçı her zaman avantajdır.

  Su Kaçak Tespiti Sayfasına Git

 • Mekanik tesisatçısının işi diğer tesisat işlerine oranla daha farklı bir koldur. Ağırlıklı olarak, kurumsal işlerde, fabrikalarda, hastanelerde, otellerde vb. yerlerde hava ve havalandırma tesisatı, hidrofor, yangın tesisatı, ısı merkez kurulumu, çiller grubu, sprink hatları, esanjör gibi tüm mekanik işlerde ve bu işlerin projelendirilmesinde etkin bir tesisatçıdır. Ankara mekanik tesisatçısı, talep üzerine tetkikle sunum hazırlar.

  Mekanik Tesisat Syfasına Git

 • Maintenance mode

  This site is in maintenance mode.

Call Now Button