• 100.Yıl Mahallesi Tesisatçı

    100.Yıl Mahallesi Tesisatçı olarak, Çankaya ve 100. Yıl Mahallesi'nde tüm su tesisat işlerinizi yapmaktayız. Tesisat alanında uzmanlaşmış ve teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti, tıkalı kanal açma, klozet ve musluk tamiri, ısıtma tesisatları ve petek temizleme gibi A'dan Z'ye tüm sıhhi tesisat işlerinizi garantili bir şekilde yapmaktayız.

    100.Yıl Mahallesi'ne ve tesisat sorunlarına hakim bir tesisat firmasıyız. Sorunlarınıza teknik bilgi ve destek hizmeti sunan müşteri temsilcimiz sizlere 7/24 tesisat hizmeti sunmaktadır. İnternet üzerinden bize ulaşmak istediğinizde 100.Yıl Mahallesi Tesisatçı veya 100.Yıl Mahallesi Su Tesisatçısı yazmanız yeterli olacaktır. 

    Gayemiz tüm Ankara genelinde ve Çankaya Yüzüncü Yıl Mahallesinde su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin.

  • 100.Yıl Mahallesi Tesisatçı Olarak Yapmış Olduğumuz Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Call Now Button