• 100. Yıl Korniş Montaj Ustası

  100. Yıl Korniş Montaj Ustası olarak, evinizin yada iş yerinize kaliteli ve profesyonel korniş montajı hizmeti sunmaktayız. Korniş montaj ekibimiz, talebiniz doğrultusunda ev ve iş yerlerinize gelerek ücretsiz bir şekilde korniş ölçülerini almaktadır. Ölçülere uygun bir şekilde hazırlanan kornişler ve gerekli olan dübel, vida, çelik çivi gibi korniş malzemeleri ile birlikte size uygun olan  bir saatte montaj işlemini gerçekleştirir. Montaj esnasında matkabımıza takmış olduğumuz tozluk sayesinde ev ve iş yerinizi kirletmiyoruz.

  Korniş Montaj ekibimiz, kaliteli malzeme, titiz işçilik ve uygun fiyat ile müşteri memnuniyetini hep ilke edindik.Korniş fiyatlarımız metre miktarına göre farklılık gösterebilmektedir. Korniş ustası olarak iş ayırımı yapmaksızın, tek parça korniş montajına da korniş tamirine de hizmet sunmaktayız. Düşen veya kırılan kornişleri dert edinmekten vazgeçebilirsiniz. 

  Korniş Parçaları ve Aksesuarları

  L Ayak duvar askı elemanı : Genellikle tavalara asılamayan kornişlerin duvarlara montaj işleminde kullanılır.

  Tek Ray : Rustik perde perde askısı için alüminyum ray

  Oryantel Korniş : Kıvrımlı ve oval perdelerin montajında kullanılan korniş

  Kartonpiyerli Korniş : Kornişlere estetik görünüm sağlamak amacı ile tasarlanmış bir çeşit korniş modelidir.

  Korniş Stop Final : Perde kiliti diye de tabir edilen ve perdelerin raylardan çıkmaması için kullanılan bir çeşit aksesuardır.

  Stor Montaj Aparatı : Stor perdelerin kornişlere bağlantısını sağlayan aparattır.

  Korniş Köşesi : )0 derece ve 45 derece şeklinde kornişlerin dönüşünü sağlayan parçadır.

  Korniş Birleştirme Aparatı : Korniş uzunluğunun yeterli gelmediği durumlarda ek korniş yapmak için kullanılan aparattır.

  Perde Askısı : Rustik perdelerin montajında kullanılan boru parçasıdır.

  Ahşap Rustik Perde Korniş Sistemi : Rustik perde montajı 

  U Ray : Tekli Korniş İçin Tavan Taşıyıcı 

  X Sürgü Korniş Ruleti : Korniş ve raylı rustik için aparat

  Korniş Montaj Yapıştırıcısı : Özellikle kornişin asmolinli tavana montajında kullanılan bir çeşit kimyasaldır.

  Rustik Korniş Ray Plastiği : Rustik perde askı aparatı

  Kruvaze Korniş Perde Aparatı :

  Kornişmatik : Kornişe perdelerin kolayca takılmasını sağlayan aparattır.

   

  Evinize ve iş yerinize korniş montajı yaptırmayı düşünüyorsanız ve kendi imkanlarınız dahilinde montajı yapamıyorsanız, 100. Yıl Korniş Montajı yapan firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Her türlü korniş montajı ve tamiri için bize ulaşın. İletişim numaralarımızın dışında internet üzerinden de ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 100. Yıl Korniş Ustası veya 100. Yıl Perde Korniş Montaj Ustası yazmak. Sizlere günün her saatinde hizmet sunmaktayız.

  Unutmayın ki biz, Ankara Çankaya 100, Yıl'da, korniş montajı ve tamiri yapan korniş montajı firmayız. "En ucuz korniş montajı yapan ustayı değil en iyi korniş montajı yapan ustayı tercih edin".Çünkü korniş bir defa takılır. Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin.

   

Call Now Button